Cześć! Poznajmy się lepiej – spędzimy razem trochę czasu.

Mam na imię Angelika. Pochodzę z Bielska-Białej, jednak na codzień mieszkam i studiuję w Krakowie, na kierunku Digital Design. Zajmuję się fotografią 24h na dobę od przeszło 10 lat. Podziwiam prace Nirrimi Firebrace. Kocham koty i wszystko co kocie, niestety mam na nie alergie. Jestem uzależniona od tworzenia playlist tematycznych, dlatego mam ich niezliczoną ilość na Spotify. Dzień zaczynam od kubka kawy i playlisty "Morning". Całym sercem kocham moje dwa pieski. Mam obsesje na punkcie zespołu XXANAXX i słowo daję - jestem ich największą fanką. Uwielbiam wiosnę, dobrą muzykę, słoneczne poranki, "Przyjaciół", podróżowanie pociągiem, "Małego Księcia", kina studyjne, wszystko o smaku owoców leśnych, światełka, filmy, krakowski Kazimierz nocą. Wyznaję filozofię slow life.
W fotografii fascynuje mnie naturalność. Kocham to co robię ponad wszystko. Moja praca jest zrodzona z pasji i okuta potężną ilością nauki, chęci odkrywania i próbowania. Możliwość zatrzymania w kadrze Waszych emocji, łez wzruszenia, najszczerszego uśmiechu to zaszczyt, a bycie twórcą najpiękniejszych wspomnień na lata to najlepsza praca na świecie. 


Spotkajmy się na pysznej kawie, opowiedzcie mi o sobie i stwórzmy razem coś pięknego! 

*    *    *

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego pamiętnika zdjęciowego. Znajdziecie tam codzienne, proste, naturalne kadry wszystkiego co mnie otacza. LINK

 

Using Format