Cześć! Poznajmy się lepiej – spędzimy razem trochę czasu.

Mam na imię Angelika. Fotografuję miłość. I kocham to co robię ponad wszystko! W fotografii fascynuje mnie naturalność. Możliwość zatrzymania w kadrze Waszych emocji, łez wzruszenia, najszczerszego uśmiechu to zaszczyt, a bycie twórcą najpiękniejszych wspomnień na lata to najlepsza praca na świecie. Fotografuję od ponad 10 lat. Moja pasja okuta jest potężną ilością nauki i pracy nad doskonaleniem swojej techniki, jak i wrażliwości. Latami marzyłam, żeby w dorosłym życiu nadal robić to, co kocham i móc przerodzić to w moją pracę. To się właśnie dzieje i jestem z tego tytułu najszczęśliwsza na świecie. A robiąc dla Was zdjęcia, dzielę się z Wami moim szczęściem! 

Na co dzień mieszkam i studiuję w Krakowie, na kierunku Digital Design, który łączy wszystkie moje ulubione dziedziny sztuki i designu. Współtworzę projekt WhoMan, zrzeszający fantastycznych ludzi z pasją. Jestem członkiem agencji fotograficznej Small Press Photo, w której tworzymy reportaże z krakowskich eventów. W wolnych od codziennego szaleństwa chwilach obsesyjnie tworzę playlisty tematyczne. Kocham dobrą muzykę i dobre kino. Jestem największą fanką zespołu XXANAXX - serio. Uwielbiam “Przyjaciół”, słoneczne poranki, “Małego Księcia”, podróżowanie pociągiem, kina studyjne i krakowski Kazimierz nocą. 

Spotkajmy się na pysznej kawie, opowiedzcie mi o sobie i stwórzmy razem coś pięknego! 

*    *    *

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego pamiętnika zdjęciowego. Znajdziecie tam codzienne, proste, naturalne kadry wszystkiego co mnie otacza. LINK

 

Using Format